• CS
  • EN
  • DE
  • PL
  • RU

Rekreační středisko Termit 25 - Doksy - Máchovo jezero

Vítá Vás Máchovo jezero a rekreační areál TERMIT25

Ubytování v chatkách, nebo v ubytovně nedaleko Máchova jezera


Vítejte na stránkách sportovního a ubytovacího areálu TERMIT25. Náš areál, který vám nabízí levné ubytování v podobě kempuchatky u Máchova jezera, najdete poblíž města Doksy, tedy v překrásné a klidné krajině.

TERMIT25 – ubytování u Máchova jezera

Klidné místo pro strávení dovolené s dětmi

Jestliže toužíte po odpočinku a toužíte poznat, jaká je dovolená u Máchova jezera, nejlépe v nějakém kempu s kompletním a dostupným vybavením a zařízením za dobrou cenu, jste u nás správně. Máchovo Jezero je od našeho areálu vzdálené jen 15 minut pěší chůze. Ač nejsou chatky rovnou u Máchova jezera, budete z nich mít krásný výhled na malebné okolí a také na hrad Bezděz, což jsou scenérie, na které se dá stěží zapomenout.

Nabídka areálu TERMIT25

Termit 25 nabízí široké sportovní zázemí pro všechny věkové skupiny

Nabízíme ubytování v chatkách, ale také v hotelové ubytovně. Samozřejmostí je parkování zdarma v areálu a mnoho způsobů, jak se zabavit. V areálu je k dispozici: venkovní bazén, celoroční kluziště s umělým povrchem, kurt s umělým povrchem vhodný pro nohejbal či volejbal, beach-volejbalové hřiště, volejbalové hřiště,stolní tenis, šotolinové hřiště pro malou kopanou, provazová pyramida, lezecká stěna, prolézačky, pískoviště, dvě ohniště a gril.

Co na stránkách TERMIT25 naleznete?

Na těchto stránkách můžete najít vše podstatné, co chcete a potřebujete vědět, abyste se mohli připravit na skvělou dovolenou u Máchova jezera. Najdete zde obecné informace o kempu TERMIT25, jako je jeho poloha a vybavení, ale také se dozvíte vše důležité o ubytování, stravování a sportovním či kulturním vyžití uvnitř areálu.
Také zde máte možnost poslat nezávaznou rezervaci, nebo si vypočítat cenu pobytu. Máchovo jezero a chatky jsou skvělým spojením, proto si místa raději zarezervujte, jelikož je o ně často zájem daleko dopředu před sezonou.

Kromě toho jsme pro vás připravili fotogalerii s virtuální prohlídkou, abyste si mohli udělat představu o našem kempu. Kromě toho i několik tipů na výlet.
Přejeme příjemný pobyt na našich stránkách a srdečně vás zveme i k nám od areálu TERMIT25.
Pokud jste zde nenalezli nějakou důležitou informaci, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt

Termit25 u Máchova jezera

Hartigová Hana
Mobil:
+420 602 354 379

E-mail:
info@termit25.eu

Www:
www.termitdoksy.cz

Kalendář

Žádné nadcházející události

Zobrazit celý kalendář

Aktuality